Hakkımızda

Hakkımızda

, Firmamız 2012 yılında kurulmuş olup ilk hedefimiz siz değerli müşterilerimizin Ön Ödemeli kart satın alırken çektiği sıkıntıları sıfıra indirgemektedir. Kurumsal firma anlayışı ile hizmet veren şirketimiz en büyük ilkesi sizlerin mağduriyetini sona erdirmek olmuştur. Ön ödemeli kart satışı yapan firmamız sizlere Cashixir kartların satışını yapmaktadır. Cashixir  Ön Ödemeli Kartlarının satışı yapan firmamız dünya üzerindeki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan Cashixir  kartlarının yasal olarak satış hizmetini sunmaktadır.

 

Cashixir kartı satış işlemleri yapan yasal bir firma olarak önceliğimiz  müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin Cashixir kartlar ile ilgili sorunları çözmeyi her daim hedeflemiş ve pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat canlı destek departmanı ile sürekli olarak hizmet vermektedir.

 

Ön ödemeli kart sistemleri ve internet hizmetleri alanında faaliyet izinleri olan firmamız tüm vergi denetim organlarına tabi bir şirkettir. Şirketimizin bünyesinde hizmetinize sunulan ön ödemeli kartların ilk kullanıcısı siz müşterilerimizdir.Reseller olduğumuz için kodlarımız Orijinal Reseller kodlar olup direk üretici firma ile siz müşterilerimiz arasında haftanın 7 günü hizmet sunmaktayız..

 

Reseller olduğumuz için www.cashixiryukle.com Sitesi Orijinal Reseller kodlar olup direk üretici firma ile siz müşterilerimiz arasında haftanın 7 günü hizmet sunmaktayız.. Portal Oyunları: wolf Team , Combat arms , Metin 2, Travian, WorldWarCraft, Dark Obit, Fast&Furious, Adventure Quest